Bożonarodzeniowy Dar Serca

Posted on 9 grudnia, 2016

Bycia charytatywnym ciąg dalszy. Uczniowie Szkół Katolickich kwestowali w minioną niedzielę, by zebrać datki dla potrzebujących na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Nie straszny był obfity śnieg i niska temperatura. Zbiórka pieniążków trwała od wczesnych godzin porannych przez cały dzień. Młodzież wraz z ich wychowawcami zachęcali wiernych zmierzających do parafii Bożego Ciała, aby przyłączyli się do akcji. Chętnych i życzliwych osób nie brakowało, podobnie jak i ciepłych słów w stronę kwestujących za dobro, które czynią.

Celem akcji jest wsparcie finansowe leczenia, rehabilitacji oraz profilaktyki zdrowotnej przewlekle chorych dzieci z terenu Diecezji Łomżyńskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział akcji.