„Życie będzie jak poemat” według Diany Skupiewskiej!

Posted on 6 stycznia, 2017

Nie milkną echa wczorajszego koncertu dyplomowego uczennicy Katolickiego Liceum w Łomży – Diany Skupiewskiej (kl. IIIALO). Wszyscy zgromadzeni goście w auli Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży jednogłośnie twierdzą, iż Diana wyśpiewała sobie dyplom ukończenia Niepublicznej Szkoły Estradowej I i II Stopnia im. Anny German w Białymstoku.

Było to niesamowite i bezprecedensowe wydarzenie, w którym uczestniczyli Pani Dyrektor Bożena Śliwowska, zaproszeni goście z Białegostoku, rodzina oraz bliscy naszej artystki, nauczyciele oraz uczniowie Szkół Katolickich. Emocje, jakie towarzyszyły temu wydarzeniu, są nie do opisania. Była radość i łzy szczęścia, ale także wzruszenia. Nawet dziennikarze i reporterzy lokalnych i regionalnych mediów opuszczając aulę po koncercie nie mogli powstrzymać się od łez. Przepięknym tłem dla występu Diany były występy artystyczne młodzieży, zarówno gimnazjalnej, jak i licealnej, którzy wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego panem Marcinem Makowskim przygotowywali niezwykłą oprawę koncertu.

Gratulujemy serdecznie zdobytego dyplomu! Wiemy już oficjalnie, że ocena, jaka pojawi się na nim, będzie CELUJĄCA!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w obiektywie naszego szkolnego fotografa, Olgierda Sulewskiego (kl. II AG) oraz do relacji z koncertu lokalnych mediów.

Diana Skupiewska – uczennica, która przeskoczyła 6 lat nauki [FOTO]