Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek dla naszej absolwentki

Posted on 20 grudnia, 2017

Kolejny Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek za nami. Jak podkreśliła sama Pani Dyrektor Bożena Śliwowska, poziom artystyczny, jaki prezentują wszystkie klasy Szkół Katolickich, z roku na rok jest coraz wyższy.

Wspaniale przygotowane Jasełka przez nasze „maluszki”, którym towarzyszyła młodzież ze starszych klas, pozwoliły poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Idealnym dopełnieniem całości były śpiewane przez wszystkich uczniów kolędy i pastorałki przy niezwykłej oprawie, którą przygotowali wraz ze swoimi nauczycielami.

Koncert tym piękniejszy, gdyż dedykowany naszej absolwentce, Oli Niksie, która z cały sił walczy o powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie, a my jesteśmy z nią i jej najbliższymi. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz rodziców zostały zebrane fundusze, które przekażemy jako prezent pod choinkę dla Oli na jej dalszą rehabilitację.

Zapraszamy do obejrzenia relacji portalu który jak zwykle, profesjonalnie podszedł do tematu, za co serdecznie dziękujemy, a także do galerii zdjęć w wykonaniu Nikoli Bagińskiej (kl. IBLO).