Posted on 20 grudnia, 2018

Przesłaniem tegorocznej imprezy mikołajkowej były najważniejsze wartości w życiu – rodzina i pomoc drugiemu człowiekowi.

7 grudnia w naszej szkole gościliśmy dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych oraz podopiecznych Ośrodka Wsparcia w Kownatach, oraz Domu Pomocy Społecznej w Łomży. W świąteczny klimat przeniosła nas wokalistka

Beata Orbik wraz ze swoim zespołem. Kontynuacją Mikołajkowej Przygody było bajkowe przedstawienie dla dzieci z Przedszkola Publicznego numer 1 oraz 15 w Łomży. Swoje umiejętności aktorskie mogła zaprezentować klasa 8 wraz z zespołem Twist i Zumba Kids. Dzieci przywitały bajkowe postacie, które każdemu pomogły znaleźć wygodnie miejsce na sali. Najmłodsi widzowie mogli się na chwilę przenieść do świata bajek. Przedszkolakom bardzo  podobało się przedstawienie, o czym świadczyły ich uśmiechnięte buzie i liczne oklaski.