Startuje Szkolny Budżet Partycypacyjny

Posted on Wrzesień 8, 2020

Trzy, dwa, jeden… START!!!

Razem z początkiem roku szkolnego 2020/2021 wystartował w naszym liceum innowacyjny w regionie projekt Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego. Już od poniedziałku 07.09.2020 r. społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (3osobowe grupy uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły) może zgłaszać projekty w wysokości nieprzekraczającej 2000zł, może to być zakup sprzętu, inwestycja lub zorganizowanie wydarzenia na terenie szkoły. Zorganizujcie „burzę mózgów” na godzinie wychowawczej lub klasowy spacer po szkole aby poszukać pomysłów na projekty. Ważne aby jego realizacja była możliwa do końca października 2020 r.

Szkolny zespół koordynujący w składzie Paulina Tomaszczyk, Mateusz Dziczek, Patrycja Niedźwiecka, Patrycja Wolińska i p. Sylwia Bzura,  pomoże w uzupełnienie wniosku, dyżury odbędą się w poniedziałek i wtorek na długich przerwach w szkolnym radiowęźle.

Projekty można składać do 17.09.2020 r. w formie papierowej w szkolnym radiowęźle bezpośrednio do członków szkolnego zespołu koordynującego lub w formie elektronicznej na adres: sylwiabzura84@gmail.com

Wnioski do pobrania na stronie internetowej szkoły  oraz w formie papierowej w szkolnym radiowęźle.

Zachęcamy do udziału w projekcie.

Wniosek do pobrania